Su Bayiliği Veren Firmalar Hangileri?

Bu gün sizlere su bayiliği veren firmalar hangileri? bu firmalar nasıl bir sistem ile çalışıyor sermayesiz iş fikirleri olarak sizlere onu anlatacağım. Bu su bayiliği Su bayiliği alarak para kazanmak için şartlar neler? Onları da anlatacağım.

Ülkemizde sulardan dolayı hazır su satışı bir hayli fazla ve iş sektörü olarak da gayet iyi bir durumdadır. Yani alacağınız güzel bir su bayiliği size hem hızlı hemde nakit para desteği sağlayacaktır. Yani yapacağını yatırımı size nakit olarak kısım kısım çıkaracaktır.

Bu arada sizden istenen koşullar vardır. 10.000 ile 50.000 sermayesi olanlar farklı farklı su firmalarından su bayiliği alabilirler. Kalite kalite su bayiliği fiyatları da değişmektedir. Tabi bu bayilik fiyatı içinde reklam gelirleri yer almaktadır. Toplum arasında hava parası olarak da bilinen bu ücret aslında sizin reklam yatırımınız da olmaktadır. Yani dükkan isminden broşüre, magnetten diğer tüm aletlerinize kadar hemen hemen her şey bu fiyatın içindedir. Dantel ve Örgü Yaparak para kazanmak

Damacana su bayiliği almak için sizlere son olarak da su bayiliği veren firmalar hangileri onları anlatacağım. Umarım iş kurmak isterseniz bu fikir size destek vermiş olsun.

Su Bayiliği Veren Firmalar Hangileri?

Dediğim gibi bu firmalar hemen hemen sizler için tüm ülkede geniş ağı ile bölge bölge su bayiliği vermektedirler. Bu sayede sizler iş kurabilir ve bu iş üzerinden para kazanabilirsiniz. Tabi bayilik veren firmalar dan önce sizlere de gerekli şartlar neler onları sunacağım. 
 • Uygun bir dükkan
 • yakın bölgede damacana su bayiliği olmayan
 • Diğer firma ve kendi firmasından çok yakın bayisi olamaması
 • Her markaya göre ayrı bir ücret (15 bin ile 50 bine kadar)
 • En az bir adet su dağıtıcısı bir adet işletmeci bir adet satıcı olmak üzere 3 kişi 
Yukardaki şartları tamamlarsanız damacana su bayiliği haklarını elde etmiş olursunuz. Gelelim hangi firmalar damacana su bayiliği veriyor? bunların isimlerine:
 1. Erikli
 2. Damla 
 3. Aytaç 
 4. Elmacık 
 5. Ulupınar
 6. Nestle
 7. Hamidiye
 8. Uludağ
 9. Akdağ
 10. Reşadiye su
 11. Beys
 12. Güven pınar
 13. Atlantis
 14. Akçat 
 15. Kızılyayla 
 16. Suada 
 17. Dağdelen 
 18. Taşkesti
Bu yukarıdaki firmalar damacana su bayiliği vermektedir. Önemli gördüklerimi yazdım. Sizlerde bu firmalarla iletişime geçebilir bayilik alarak para kazana bilirsiniz. Umarım sizlere sermayesiz iş fikirleri blogu olarak yeni bir iş kapısı sunmuş oldum. Daha fazla sermayeli iş fikirleri yada yeni iş fikirleri için sitemizi takipte kalın. 

2 yorum:

 1. 2017 yazında Aytaç için su bayiliğinde bulunduk fakat bizim bulduğumuz dükkana yakın çevrede başka bir bayii olduğundan dolayı başka bir dükkan bulmamız söylendi. Abimle biraz bakındık fakat istediğimiz gibi bir dükkan bulamayınca vazgeçmek zorunda kalmıştık. Açmak isteyenler dükkan bulmadan önce etrafınızda başka bayii olup olmadığını araştırın. Zamanınız boşuna gitmesin.

  YanıtlaSil
 2. Su işi sıkıntılı bir iş, daha doğrusu hizmet sektörü sıkıntılı. Bizim milletle uğraşılmaz bu yüzden... Açacaksanız daha iyi işler var. Su sektörünü tavsiye etmiyorum.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.