Drone ile Çekim Yaparak Para Kazanmak


2017 yılından sonra Drone ile Çekim Yaparak Para Kazanmak meşhur olan iş sektörü oldu. Drone ile para kazanma yolları neler?Sizde drone ile havadan çekim yaparak para kazanın. Drone çekimi ile para kazanmak isteyenler yazımızın devamını okusunlar.

Drone ile belli başlı amaçlar doğrultusunda çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunların başında fotoğraf ve video çekmek gelmektedir. Hemen hemen hayatında bazı anları ölümsüzleştirmek isteyen herkes drone ve benzeri ekipmanlarla bu anı ölümsüzleştiriyorlar. Gelelim bizler bundan nasıl paralar kazanacağız. Öncelikle bu iş için öncelikle olması gerekenleri yazıyorum:

  • En Az 1 adet Drone
  • Profesyonel bir kamera
  • Hafıza kartı
  • Ve diğer ekipmanları
  • Web sitesi
  • İnstagram ve sosyal medya hesapları
  • Reklam yapmak için biraz bütçe
  • Drone ile çekilmiş bir video ve bir kaç resim
Yukarıdaki tüm bunları temin ettikten sonra sıra geldi artık yavaş yavaş iş almaya ve sitenizi instagram adresinizi tanıtmaya. Bunun için sosyal hesaplardan ve reklam bütçesinden bir kaç web sitesinden reklam verin. Hatta daha fazla bütçeniz varsa da Google reklam verin. Tabi bunu web sitenizi hazırlayıp iletişim benzeri sayfalarınızı unutmadan tamamladıktan sonra yapın. Yani Google da sizin için yazıldığında "drone ile düğün çekimi" aramasından gelenler bulsun.  

Bu tür olayların tamamlanmasından sonra resmi web sitenizde size ait olan o resimleri ve videoları paylaşın. Gelenler sadece boş bir içerik olarak web sitenizi görsünler. Daha sonra da artık yavaş yavaş işlerinizi almaya başlayın. Alt kısma düğün özel gün ve çeşitli projeleriniz için drone çekimi yapılır. Diye notlar düşülür. 

Not: Hatta ilerleyen zamanda kazancınız iyi olursa bir değil bir kaç drone ile kardeşinizi veya arkadaşınızı da iş sektörüne almalısınız. Artık yavaş yavaş işleriniz de açılacak ve daha fazla talep göreceksiniz. Artık drone ile para kazanmak kısmını başarmış olursunuz. İlerleyen süreçte de drone kiralama işi dahi yapabilirsiniz. Kısa bir eğitim ve ardından da drone kiralayabilir yavaş yavaş rent a car tarzı drone çoğaltabilirsiniz. Yani bunların hepsi bir adet wevb sitesi bir adet drone ile olacak bir iş sektörüdür. 
Sermayeli sermayesiz iş fikirleri 'ni anlattığım blogumda sizler için Drone ile Çekim Yaparak Para Kazanmak nasıl olur? Drone alıp kiralama ile nasıl para kazanabilirsiniz? Sizlere onu anlattım. Yazımı beğendiyseniz paylaşabilir, düşünceleriniz ve eksik gördükleriniz ise yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.