Anket Doldurarak Para Kazanmak

Sermayesiz İş Fikirleri Anket Doldurarak Para Kazanmak

Arkadaşlar bu gün sizlere anket doldurarak para kazanmak nasıl oluyor? Karlı mı? Bunu anlatacağım. Arkadaşlar sizlere sermayesiz iş fikirleri (SİF) olarak yapacağınız sadece bilgisayar ve internetten anket doldurarak para kazanabilirsiniz.  Sizlere basit ve anlaşılır bir şekilde hızlıca anlatacağım. Bu yüzden de .ok detaya neden inmedin diyenlere de basit anlaşılır bir dil kullanmak istedim. Sisteme çok daha yabancı olanlar var.

Bunu nasıl mı yapıyoruz. Google da anket doldurarak para kazanma siteleri diye yazınca bir çok farklı site mevcuttur. Bu sitelerden birisine üye oluyorsunuz. Hesabınız oluşuyor. Her gün size anket yapmanız için bir sayfa geliyor. Anketi doldurup gönderiyorsunuz. Daha sonra ise size doldurduğunuz anket başı ücret yatıyor. Belli bir sınır var. Bakiyeniz o limite ulaşırsa çekim yapabiliyorsunuz.

Bunun için piyasadan en kaliteli anket doldurma sitesi var mı derseniz eğer bir ara Ödüllü Anketler sitesi bu konuda favorimdi diyebilirim. Sizlerde eğer sermayesiz iş fikirlerinden para kazanmak isterseniz sitemi takipte kalmayı unutmayınız. Eğer Makale Yazarak Para Kazanmak adlı yazıma bakmak istersenz de o da etkili ve kesin kazanç yöntemlerindendir. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.